,
giweather joomla module

Prowadzisz swój biznes? Myślisz o jego rozwoju, brakuje Ci środków? Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i inwestycji Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Start-upów”.

Każde spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna
Jeżeli jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy, lub założyłeś start-up, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.


Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Spotkanie odbędzie się dnia 04.08.2020 r. godz. 13.00. Miejsce spotkania: Olsztyn Pl. gen. Józefa Bema 5, sala konferencyjna Starostwa Powiatowego.

Przebieg spotkania:

  • 12:45 - 13:00 - Rejestracja uczestników.
  • 13:00 - 13:30 - Prezentacja  - pożyczki unijne dla  MŚP i Start-upów- Pożyczka Rozwojowa, Pożyczka Inwestycyjna z Premią, Pożyczka Płynnościowa,  Pożyczka na Rozwój Turystyki.
  • 13:30 - 14:00 - Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia).
  • 14:00 - pożyczki,  dokumentacja - pytania

Baner z logo Funduszy Europejskich, flagą Polski, logo Warmii i Mazur oraz flagą Unii Europejskiej