Dziś jest , r.
giweather joomla module
Zeszyt, terminarz

Witam Wszystkich Mieszkańców Wsi Warkały i jednocześnie informuję, że został nam przyznany fundusz sołecki na 2021 r. w kwocie 34.238,80 zł, który poprzez głosowanie mieszkańców Sołectwa Warkały zostanie rozdysponowany na pożyteczne cele dla poprawy wizerunku wsi.

Sołtys wsi Warkały poszukuje osoby chętnej do koszenia terenów zielonych położonych w Sołectwie Warkały od miesiąca maja do września 2020 r. Zainteresowanych proszę o kontakt do dnia 10 kwietnia 2020 r.                                                   

Sołtys

Tel. 503 167 800

Zapraszamy Mieszkańców Warkał do udziału w wycieczce w dniu 01-02 maja 2020 r. na trasie: Warkały - Jeruzal (serialowe Wilkowyje z "Ranczo") Puławy - Nałęczów - Kazimierz Dolny.

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka oraz mokrego dyngusa dla mieszkańców Warkał  życzą Sołtys i Rada Sołecka.

Sołtys i Rada Sołecka Warkał zapraszają dzieci i ich rodziców na zabawę mikołajkową w Warkałach.

Zapraszamy Mieszkańców Warkał na czyn społeczny w dniu 12.10.2019 r. o godzinie 10:00. Zbiórka na Boisku Szkolnym. Mile widziane narzędzia (grabie).

W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń koronawirusem i zaleceniem służb sanitarnych odwołuję się Zebranie Wiejskie w dniu 13 marca 2020 r. 

Szanowni Mieszkańcy Warkał. Informuję i proponuję zbieranie liści na swoich posesjach w czarne worki foliowe i składowanie ich przy tablicach informacyjnych. Worki będą zabierane przez firmę REMONDIS.

Szanowni mieszkańcy wsi Warkały, zapraszam w dniu 08 września 2019 r. o godzinie 16:00 do świetlicy na zebranie wiejskie.

Zapraszamy mieszkańców wsi Warkały na Zebranie Wiejskie,które odbędzie się w Świetlicy w dniu 13.03.2020 r. o godz.17:00.

W związku z oskarżeniem mojej osoby o kradzież drewna z boiska wiejskiego w Warkałach wniesionego przez dwie mieszkanki Warkał z ul. Miłej oświadczam, że drewno które leżało od wielu lat na boisku nie było zakupione z funduszu sołeckiego i nie znajdowało się na stanie sołectwa.

Uprzejmie informujemy, że Sołectwo Warkały bierze udział w konkursie "EKO_SOŁECTWO”, którego organizatorem jest “Puls Regionu”.