Dziś jest , r.
giweather joomla module
Ręce podniesione do góry podczas głosowania. Z lewej napis Rada Gminy

Informujemy o obradach XXIV sesji Rady Gminy Jonkowo, które odbędą się w dniu 24 sierpnia 2020 roku o godzinie 14:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Napis Rada Gminy Jonkowo, w tle sylwetki postaci

Informujemy o obradach XXIII, nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Jonkowo, zwołanej na wniosek Wójta Gminy Jonkowo, która odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2020 roku o godzinie 7:15 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo. Jednocześnie przypominamy, że sesje Rady Gminy są transmitowane na żywo w kanale Youtube.

Ilustracja poglądowa. Flaga Unii Europejskiej powiewająca na wietrze.

Informujemy, że w dniu 07.08.2020 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Jonkowie odbędzie się dyżur konsultanta Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Sylwetki stojących postaci, w tle napis Rada Gminy Jonkowo i herb gminy

Zapraszamy na obrady XXII sesji Rady Gminy Jonkowo, które odbędą się w dniu 30 lipca 2020 roku o godzinie 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Sala posiedzeń, w tle wykres ze strzałkami w górę

Przewodnicząca Komisji Budżetowej, Bożena Łochajewska, serdecznie zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetowej na dzień 30 lipca 2020 roku o godzinie 11:30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Jonkowie.

Ręce uniesione podczas głosowania.

Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych, Beata Piłat, zwołuje posiedzenie Komisji na dzień 30 lipca 2020 roku na godzinę 9:00, które odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.