Dziś jest , r.
giweather joomla module
Dach z azbestu.

W dniu 2 czerwca 2020 r. WFOŚiGW w Olsztynie ogłosił nabór wniosków w ramach PROGRAMU PRIORYTETOWEGO - Ochrona powierzchni ziemi – Usuwanie azbestu.

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Rudnie informuje, że od środy 10 czerwca 2020 r. Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Iławie, Lipowcu, Półwsi oraz w Zakładzie w Rudnie będą otwarte w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 7-16.

ZUOK RUDNO Sp. z o.o. informuje, że w okresie 1 – 30 czerwca 2020 roku Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Rudnie, w Lipowcu, w Iławie i w Półwsi będą otwarte w następujących dniach i godzinach: - każdy poniedziałek, środa i piątek  w godz. 12-16.

Z powodu wzmożonego zagrożenia zarażania koronawirusum, dbając o bezpieczeństwo zdrowotne interesantów i naszych pracowników, ZUOK RUDNO Sp. z o. o. wprowadza do odwołania – poniższe środki ostrożności:

Szanowni Mieszkańcy Gminy Jonkowo. Od początku tego roku weszły w życie zmiany Ustawy o czystości i porządku w gminach. Nowelizacja ustawy wprowadziła prawny i powszechny obowiązek segregacji odpadów komunalnych. W naszej gminie zmiany te zostaną wprowadzone z dniem 1 czerwca 2020 r. 

Okręgowy Urząd Górniczy w Warszawie informuje o zasadach wydobywania piasku i żwiru oraz wykonywaniu robót geologicznych.